Kokią ateitį norėtum statyti?

Pradėk karjerą komandoje, kurioje gali mokytis, tobulėti ir augti.

„Losrita“ yra generalinis statybos rangovas, vykdantis gyvenamųjų ir negyvenamųjų namų, inžinerinių tinklų bei pastatų ir kelių tiesimo projektus. Su kolegomis (ir, galbūt, su tavimi?) siekiame užmegzti didžiausią šalyje statybos darbų organizavimo tinklą, prie kurio prisijungs subrangovai, architektai ir dizaineriai iš visos Lietuvos. Mes nebijome drąsių užmojų, nes pasitikime komanda, kurios bendradarbiavimas yra grįstas darna.

Dirbdami organizacinėje sferoje, mes suprantame, kaip svarbu išlaikyti vieningą komandos kultūrą, puoselėti vidinę komunikaciją ir pastebėti potencialą, todėl dairomės kolegų, kurie yra žingeidūs ir smalsūs, ryžtingi eiti keliu, kuriuo gali atrasti kitokius sprendimus.

Ką nuveiksi kartu su „Losrita“?

Komunikacija su partneriais
25%
Subrangovų paieška
25%
Projektų valdymas
25%
Objektų priežiūra
25%

Kokioje komandoje dirbsi? Mūsų vertybės:

Partnerystė

Mes tvirtai tikime, kad partnerystė yra menas palaikyti ryšius su žmonėmis. Norėdami kurti stabilų jos pagrindą, turime kasdien mokytis suprasti, ko nori žmogus – tik tuomet galime rasti sprendimus ir kompromisus, ugdyti ir plėsti verslą, galiausiai – tapti draugais ir bendraminčiais. „Losrita“ kolegos tarpusavyje taip pat yra partneriai ir bičiuliai. Mums nėra nieko svarbiau nei palaikyti vieningus ryšius įmonės viduje, nes ne kas kitas, bet komanda mus laiko kartu.

Sąžiningumas

Suprantame, kad yra dalykų, kuriuos vis dar turime išmokti ir tuo džiaugiamės, nes jei viską žinotume, argi galėtume tobulėti? Jeigu manytume atradę visus sprendimus, argi ieškotume dar geresnių? Esame sąžiningi sau, partneriams ir klientams – mes kasdien mokomės atrasti naujus kelius, optimizuoti procesus, gerinti bendravimą ir suprasti vieni kitus. Sąžiningai atliekame užduotis, vystome skaidrią komunikaciją ir pasirūpiname, kad kiekvienas projekto etapas būtų išpildytas iki galo, pasitelkiant geriausius įrankius, įrangą ir profesionalus.

Kūrybiškumas

Statyba yra tiksli sritis, tačiau tai tikrai nereiškia, kad joje nėra kūrybos. Anaiptol, mūsų darbas yra kurti – statyti pastatus, kurie kažkam tampa namai, tiesti kelius, kurie jungia miestus, bičiulius ir šeimas. Mes kuriame kasdien, ieškodami sprendimų, kaip geriau sutvirtinti pamatus smėlingoje dirvoje, ar kaip suorganizuoti logistiką pervežti šimtus tonų betono tilto statybai. Kasdien atrandame būdus, padedančius suorganizuoti statybos darbų integraciją į miesto infrastruktūrą. Mūsų kūryba yra menas komunikuoti su skirtingų sričių specialistais ir padėti jiems bendradarbiauti vykdant sudėtingus projektus.

Lankstumas

Valdydami įvairius projekto etapus, nuolatos priimame labai aiškius ir apibrėžtus sprendimus, tačiau net ir tuomet turime įvertinti visą projekto eigą, prisitaikyti prie kintančios situacijos. Esame lankstūs ne tik vykdydami darbus bet ir bendradarbiaudami su kolegomis ir partneriais. „Losritos“ vertybė lankstumas reiškia, kad mes išklausome komandos narių nuomonę priimame jų rekomendacijas ir patarimus, gebame pakeisti savo sprendimus, jei suprantame, kad kolega yra teisus.

Pozicijos:

STATINIO STATYBOS DARBŲ VADOVAS (IEŠKOMI VISOJE LIETUVOJE)
Vilnius, Lietuva
1800-2500 €/mėn. į rankas
DAUGIAU
STATYBOS PROJEKTŲ VADOVAS (IEŠKOMI VISOJE LIETUVOJE)
Vilnius, Lietuva
2000-2800 €/mėn. į rankas
DAUGIAU
STATYBOS DARBŲ VADOVAS (IEŠKOMI VISOJE LIETUVOJE)
Vilnius, Lietuva
1800-2500 €/mėn. į rankas
DAUGIAU